Rec&Shot – Video | Foto | Grafika | Tlač

Projekty na ktorých spolupracujeme

Rec&Shot tím je otvorený rôznym spoluprácam. Ak organizujete zaujímavú akciu a potrebujete ju zdokumentovať, ale nemáte dostatok finančných prostriedkov napíšte nám. Radi podporíme zaujímavé akcie, podujatia či projekty.  Zabezpečiť vieme natáčanie(kameramana) alebo fotografa, okrem toho ale vieme pomôcť aj s propagáciou alebo tlačou či už vizitiek letákov alebo aj bannerov. Taktiež vám vieme vytvoriť tričká alebo iné oblečenie s potlačou na mieru. 

Beh od Tatier k Dunaju je závod v ktorom viac členné štafetové tímy bežia dlhú trasu od Tatier k Dunaju ktorá je dlhá 346km. V roku 2016 sa do závodu prihlásili aj sólo bežci ktorí celých 346km bežali sami. Boli medzi nimi aj Slavomír Dobák a Róbert Bíreš. Tých počas celej cesty podporoval ich tím Bike&motion Adam Sport. Podľa názvu celý tým zaštiťovala firma Bike&motion a obchod Adam Sport. Projekt sme podporili kompletnou video a foto dokumentáciou.
Viac o celej udalosti a projekte sa môžete dočítať v článku.

28.4.2017 sa v Liptovskom Jáne uskutočnil 27. ročník Speleomítingu. Jedná sa o jaskyniarsku akciu kde jaskyniari prezentujú a hovoria o novinkách, objavoch alebo zahraničných expedíciách.
Viac o celej udalosti a projekte sa môžete dočítať v článku.

Prvý ročník Skialp Test DAY sa konal 20.2.2016 v Hrabove. Návštevníci si mohli prezrieť a aj vyskúšať skialpovú výstroj aj od špičkových značiek, taktiež nechýbali ani novinky. Skialp Test DAY organizoval a zaštiťoval obchod Adam Sport. Projekt sme podporili video a foto dokumentáciou.
Viac o celej udalosti sa môžete dočítať alebo zhliadnuť video v článku.